Akce Efekt lupa
 

Scratch Wars Spinbay Booster

Neohodnoceno
 

Booster z nové edice Spinbay. Noví přístavní hrdinové a zbraně pod vylepšenou stírací vrstvou! V jednom balení najdeš celkem 8 karet, z toho 5 kouzel. Stírej, toč, kouzli a bav se novými herními mechanikami.

Přístav Spinbay se od jiných běžných přístavů v mnohém liší. Zaprvé to tam nesmrdí rybinou a za druhé se tam vesele kšeftuje s kouzly. Obchodníci směle vykřikují “Nové firebally, kupujte ohnivé firebally, firebally v akci dva za cenu jednoho”. Mezi tím chodí nerozhodní a vybíraví hrdinové a stěžují si, že tenhle svitek kouzla je nějaký umazaný, tamten má zase moc dlouhou zaříkávací formuli a jestli jim nedají slevu nebo nemají něco extra pod pultem.

Přístavní trh pulzuje životem jako jeden velký organismus. K všeobecné vřavě přispívají i časté šarvátky mezi hrdiny, kteří nedopatřením sešlou kouzlo na nějakého kolemjdoucího nebo jej testují přímo na obchodníkovi, kterému se to většinou nelíbí. Běžné jsou i reklamace. To si umíte představit kolik je kolem toho dohadů... Často slýcháváte, že ten fireball je moc šišatý, že k blesku měl být i hrom zdarma, a že z toho kouzelného brnění moc brní nohy...

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 100 Kč
Ušetříte 50 Kč (–50 %)
50 Kč
Značka Notre Game
Kategorie HRY
Položka byla vyprodána...
 
výrobce Notre Game
EAN 8594069091410